Svatba u nás...vše na jednom místě

Vítáme Vás na našem mlýně 


Děkujeme, že jste navštívili náš web a chcete se dozvědět něco více o našem místě, které je jako stvořené pro svatbu v přírodních stylech. V naší fotogalerii se můžete podívat jak to u nás vypadá..po emailu se dozvíte jaký je náš ceník služeb... Nastínit Vám mohu co vše u nás najdete. Každý pár, který si náš mlýn vybere jako své místo pro tak slavnostní den, zde najde nově zrekonstruovaný bar, nové toalety, mlýnici o prostoru 100m2, která slouží k hostinám a večerní zábavě. Zábava se koná i na zahradě před mlýnicí do ranních hodin.

Kapacita v ní je cca 130 osob k sezení. 

Naším  cateringem je Catering Menzl Rakovník.

Skvělá spolupráce a profesionalita za příznivé ceny.

Alkohol i pivo můžete mít vlastní, korkovné neplatíte. Dále máme rozlehlou zahradu s rybníkem. Na fotky krásná místa podél říčky Javornice a nebo hrad Krakovec. Naší matrikou je Matrika Čistá u Rakovníka.


 Matrika: Volejte na číslo: 313 549454 paní Irenu Kolskou. 

Alternativní obřad- v menu a ,,kontaktech služeb,, najdete kontakty na spoustu alternativních oddávajících -  především využijete v případě obřadu ve všední den.

Parkování v okolí mlýnaNaše dekorace k zapůjčení


Veškeré záclony a jiné dekorace si musíte dovézt 

Náš catering Vám také dokáže přichystat krásnou dekoraci podle svých cen služeb

Veškeré věci k dekoraci jsou v ceně pronájmu, ale cena se o ně neponižuje.. berte je jako předměty, které máte k dispoziciAltán na obřady

další informace se dozvíte na našem emailu uhrovicmlyn@email.cz ...jsme na něm každý den, lepší varianta než se k nám dovolat :)